Pályázatot nyert Komárom-Esztergom Vármegye Önkormányzata, amelyet széles összefogással és együttműködéssel valósít meg – mondta Popovics György elnök, a vármegyei Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) szerdai ülésén.
Több mint háromezer fiatalkorúhoz akarnak eljutni a korábban már számos vármegyei településen előadott „Te döntesz” című interaktív színdarabbal, valamint az iskolákba vitt drogprevenciós börzékkel.
A tanulók mellett a szülőket, hozzátartozókat és a pedagógusokat is várják majd segítő, felvilágosító képzéssel.
További részletek a mimegyenk.hu oldalon: https://mimegyenk.hu/…/fiataloknak-szervez-nagyszabasu…