Vármegyei Sváb-bál a hétvégén Tatán

Párolt marhacomb házi szalvétagombóccal és áfonyás barnamártással, no meg almásrétes volt a menü az idei vármegyei svábbálon a hétvégén Tatán.

Mégis a legfontosabb összetevő nyilvánvalóan a jó hangulat és vérpezsdítő talpalvaló volt. Utóbbit Szomódi Fúvószenekar és a Die Lausbuben szolgáltatta. A vármegyei önkormányzatot dr. Szerencsés Gergely alelnök képviselte a vidám eseményen.