Megemlékezés 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseire

Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke Bábolnán a régi temetőben lévő emlékműnél emlékezett az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseire.

Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke Bábolnán a régi temetőben lévő emlékműnél emlékezett az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseire pénteken délután.Borsó Tibor alelnök Tata, Szerencsés Gergely alelnök Dorog és Tokod, dr. Veres Zoltán jegyző Esztergom, Tatabánya és Környe megemlékezésein vett, vesz részt. Éljen a magyar szabadság, éljen a haza!